На Чернігівщині пропонують ліки від байдужості

Масштабна просвітницька кампанія  «Ліки від байдужості» стартувала на Чернігівщині. Захід відбувається в межах вшанування пам’яті померлих від СНІДу та протидії ВІЛ/СНІДу, він припадає на третю неділю травня.

З ініціативою виступила Благодійна організація (БО) «Чернігівська мережа». За словами голови правління БО Анжели Мойсеєнко, цього дня в передмісті музею імені Г. Галагана відбулися масштабні просвітницькі заходи у формі дискусійних майданчиків, квестів, різноманітних творчих новацій, які спрямовані на профілактику та роз’яснення шляхів подолання ВІЛу. А щоби достукатися до свідомості спільноти, активісти під час акції поширювали сердечка та цукерки – символічні «ліки від байдужості».

У всіх громадян та організацій, які мають активну громадянську позицію, є нагода долучитися до кампанії. Для цього потрібно опублікувати в соціальній мережі «Фейсбук» пост із закликом #ЛікиВідБайдужості. Адже 20 травня стартує Всеукраїнський тиждень тестування на ВІЛ.

Довідково: станом на 1 січня 2019 року в Чернігові на обліку перебуває 944  ВІЛ-інфікованих, за останні два десятиріччя СНІД забрав 305 життів.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *