ДБР відкрила провадження на Порошенка за поданням Портнова

Не встиг одіозний юрист та заступник глави Адміністрації при Януковичі Андрій Портнов повернутися до України, як вже приступив до юридичних справ.

Так, за повідомленням прес-служби ДБР, слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань 21.05.2019 за заявою Портнова А.В. внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо можливого вчинення  службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в органах державної влади України, кримінальних правопорушень, передбачених ст. 109 ККУ (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 111 ККУ (державна зрада) та  426-1 ККУ (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень).

Мова йде про події 25 листопада 2018 року, пов’язані зі здійсненням переходу корабельною групою ВМС ЗС України з Чорного до Азовського морів в районі Керченської протоки. Розпочато досудове розслідування.

Нагадуємо, тоді рішенням президента Порошенка в деяких регіонах ввели воєнний стан терміном на 1 місяць, зокрема, такий статус отримала і Чернігівщина, що вплинуло на громадсько-політичну активність в області, тоді скасували вибори у 5 ОТГ, до цього питання повернулися тільки навесні, а вибори в громадах, відповідно відбудуться, 30 червня.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *