Майже 800 тисяч мешканців Чернігівщини визначилися зі своїм сімейним лікарем

761 тисяча мешканців області (а це складає 74% від можливого) вже визначилися із сімейним лікарем. У системі EHealth зареєстровано 554 лікаря, до цього числа входять сімейні лікарі, дільничні терапевти й педіатри. Найбільша концентрація лікарів первинної ланки надання медичної допомоги спостерігається в Чернігові, Ніжині та Прилуках.

начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА

На цьому зауважив начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної держадміністрації Петро Гармаш.

Як зазначив голова облздраву, ситуація перебуває на постійному контролі, інформація щодо стану моніториться на сайті Національної служби здоров’я. В Управлінні сподіваються, що активна тенденція серед населення  буде продовжуватись – і люди стовідсотково визначаться зі своїм лікарем первинного звернення.

Втім акцентують увагу на тому, що визначеного терміну щодо вибору лікаря до певного числа не існує. Якщо пацієнти звертаються і є вільні місця, то лікарі зобов’язані вирішити питання на користь  пацієнта.

Петро Гармаш також зазначив, що медичні заклади будуть поповнюватися лікарським складом. Наразі багато лікарів-інтернів закінчують навчання і йтимуть працювати на первинний та вторинний рівень надання медичної допомоги.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *