Будівництво дороги на “Золотий берег” коштувало Чернігову понад 27 млн грн

У Чернігові завершують будівництво вулиці, яка веде до міського пляжу «Золотий Берег».

Працівники «ШБУ-14», 23 травня на вул. Берегова розпочали укладати верхній шар асфальтобетонного покриття. На ділянці дороги вул. Молодчого від  Берегової до перехрестя з вул. Шевченка також покладуть останній шар покриття. Після завершення асфальтування нанесуть дорожню розмітку.

Планується, що всі роботи завершаться найближчими днями, інформує портал Чернігівського муніципалітету.

Протяжність вулиці Берегової – 990 м, вартість робіт – 20,6 млн грн. Ділянка дороги на вул. Молодчого складає – 280 м, а вартість робіт – 6,7 млн грн.

Фото – прес-служба Чернігівської міської ради

Дорога по Береговій проходить по частині заплави, її практично щороку затоплює під час весняного водопілля на Десні, що значно ускладнює будівництво дорожнього покриття тут.  Тому роблять посилену конструкцію дорожнього одягу і піднімають дорогу над рівнем землі. Усі відповідні розрахунки проведені кафедрою Київського транспортного університету.

Минулорічна весняна повінь показала, що проектне рішення було прийнято правильне“, – інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Зазначається, що нова дорога буде складатися із нетканого геотекстилю, шару піску, двох шарів щебеню по 14 см кожен, це все оброблюється цементом.

На вулиці Береговій також облаштовані велодоріжка, пішохідна зона, зелена зона, водовідведення та «кишені» для зупинок автобусів.

Відкриття пляжного сезону у Чернігові відбудеться 1 червня.

В 2016-2017 роках міська рада витратилася на пляж «Золотий берег». Тепер тут є зручний спуск до води, пляжна інфраструктура, доріжки, лавочки, освітлення,  паркінг, до пляжу дороблюють дорогу з велодоріжкою.

Наприкінці травня на “Золотий берег” також завезли пісок. Задля безпеки тут почали будувати 4 греблі. За результатами торгів коштуватиме це майже 5 мільйонів гривень. Торік на очищення русла Десни та укріплення берега витратили 6 мільйонів. Таким чином, загальна вартість цих робіт сягнула 11 мільйонів гривень.

Фото – прес-служба Чернігівської міської ради

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *