Петиція за відставку Зеленського б’є рекорди

На президентському сайті електронних петицій зареєстрували звернення “За відставку президента Володимира Зеленського”. Менше, ніж за добу воно зібрала практично 25 тисяч голосів.

Її автор – Максим Миколайович Безрук зареєстрував заявку 22 травня. Необхідність такої петиції пан Безрук мотивує тим, що голосування за Володимира Зеленського  було “у більшості своїй протестним”. Тому, новий президент насправді не має підтримки у 73% виборців.

Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли “слуга народу” не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України! 

Станом на 15:00 петиція набрала підтримки у понад 24 тисячі голосів. Аби її розглянув президент – потрібно, щоб її підтримали 25 тисяч людей за 92 дні. Поки жодної реакції у публічному просторі від команди Зеленського на цей документ не поступало. Як і немає на сайті петицій поки що жодних офіційних відповідей.

Петиція за відставку Зеленського б’є рекорди
5 (100%) 2 vote[s]

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *