Дoстроковий розпуск Ради обійдеться платникам податків у 300 млн $

Розпуск Верховної Ради обійдеться Україні в $ 300-400 млн у зв’язку з подорожчанням запозичень, вважає перший заступник голови Ради Національного банку України (НБУ), почесний президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов.

З приводу розпуску парламенту – так, розпуск обійдеться платникам податків в $ 300-400 млн. Чому? Тому що тепер позичати доведеться під інші відсотки“, – написав він зі своєї сторінки у фейсбуці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подорожчання запозичень буде наслідком глобальної економічної кризи, а такі рішення команди президента Володимира Зеленського як розпуск Верховної Ради, будуть створювати додатковий тиск на ситуацію.

У світі є передчуття глобальної економічної кризи. Коли приходить криза, вартість грошей для України зросте в рази. Зараз ми беремо під 8-10% в доларах, а будемо під 30%. Тому макроекономічна стабільність, структурні реформи, технократичний уряд і програма МВФ нам критично важливі “, – написав Мілованов.

На думку експерта, дефолт “покладе українські банки”. У цих умовах перший заступник голови Ради НБУ не бачить потенціалу для швидкого економічного зростання.

Можливостей швидко запустити економіку немає“, – зазначає він.

Тимофій Мілованов. Фото зі своєї сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Без макроекономічної стабільності і стабільної національної валюти Україну очікує економічна криза, що згубно позначиться на динаміці залучення інвестицій і нових технологій, а також призведе до скорочення робочих місць.

Щоб заспокоїти людей, доведеться робити “посадки”  старої влади. Це сподобається суспільству. Але посадки не змінять економіку… За деякий час, люди спрямують свою злість проти нових президента, уряду і парламенту. Буде хаос. Це досить реалістичний сценарій на рік або два“, – вважає Мілованов, цитує його “Інтерфакс-Україна”.

Утримання макроекономічної стабільності, на його думку, може зменшити ймовірність такого розвитку подій.

Дoстроковий розпуск Ради обійдеться платникам податків у 300 млн $
5 (100%) 1 vote[s]

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *