Міністр інфраструктури Омелян потролил Зеленського у соцмережах

Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відреагував на виступ президента Володимира Зеленського на iForum у Києві 23 травня. У своєму пості він намагався наслідувати стиль та риторику колишнього коміка. Допис миттєво став вірусним і отримав за лічені хвилини дві сотні поширень. За 10 годин – майже три тисячі репостів.

Кажуть, чиновники знають тільки 4 слова – інновація, діджеталізація, Гіперлуп та Ілон Маск. Взагалі-то це 5 слів, бо Ілон не буде радий, якщо його ім’я та прізвище будуть писати разом. І правильно говорити не “діджеталізація”, а дигіталізація (що це таке? – https://bit.ly/2VZrdZG); і, уявіть собі, – ми правильно вимовляємо це слово! Можливо українською – цифровизація. А хтось на ньому запнувся… Напевно тому, що, як мінімум, не розуміє, що це таке“, – гостро реагує Володимир Омелян.

Володимир Омелян. Фото з власної сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У своєму пості чиновник називає президента “чуваком”, пригадує останньому виступ на форумі російською, а ще заступається за розвиток технологій в Україні.

Превентивна медицина. Раджу від’їхати в бік від маршруту “квартира – студія 95-го кварталу” хоча б на 100 кілометрів та побачити, що медицину треба розвивати всебічно. Превентивна медицина по грошам вашим кураторам, і вона точно є в Швейцарії та Ізраїлю. Але ми теж її вже створюємо, з нуля.

Приклад з Африкою хоч і має сенс, але його на голову не натягнеш. Українці були впевнені, що Україна знаходиться на мапі Європи. І у нас вже є мобільний зв’язок 4G, і він розвивається“.

У квітні вже запущений пілотний проект 5G на транспортній інфраструктурі (безпілотні автомобілі, Big Data і таке інше). Чи мало, нам треба перескочити відразу на телепатію? Ми ще не оголошували цей проект, як і телекінез, але вже над ним працюємо, – іронізує чиновник.

Виїмка документів? Прикинь, вже всі перейшли на цифрові підписи та електронний документообіг, сервіси переходять в цифру, дигіталізація відбувається всюди. Схоже, що іммунітет присутній не тільки на майбутнє, але й на сьогодення.

Блокчейн-реєстри? СЕТАМ на блокчейні, геокадастр на блокчейні, реєстр колісних транспортних засобів Мінінфраструктури вже на етапі переведення на блокчейн. Може щось нове представите? Чи не стало відмовитись від хайпового слова?”, – пише міністр. Свою позицію Володимир Омелян пояснює у коментарях “накипіло”.

Є що відповісти і з приводу електрокарів. В Україні вибухове зростання їх кількості. А от щодо їхнього виробництва та облаштування необхідної інфраструктури – всі законодавчі ініціативи ще торік передали від профільного міністерства до парламенту.

Також є проекти з дронами, новими та інтелектуальними транспортними системами, цифровими транспортними моделями, відкритими даними тощо.

Прикинь, чувак, все, про що ти сказав, вже в Україні реалізовується! Ліфт працює, тільки не ти його започаткував! І ти максимум там ліфтер, бо навіть кнопки належать не тобі“, – обурюється Омелян.

І закликає президента знизити рівень популізму в своїй риториці. Також закликає главу держави показати свій план розвитку країни.

І покажи нам нарешті свою програму з проектами, інновативний ти наш. Інакше це факінг бла-бла-бла”. І, щиро, коли хочеш говорити про електрокари – пересядь з Рендж Ровера на EV.  Зміни себе – зміниш Україну!“.

Нагадаємо, 23 травня Володимир Зеленський вперше у статусі президента взяв участь в найбільшому форумі інтернет-спільноти України iForum-2019. Його виступ запам’ятався своєю невимушеністю, своєрідною лексикою та критикою технологічної відсталості України.

Виступ отримав чималу кількість реакцій. Не лише з боку користувачів, а й навіть послів. Так, британська амбасадорка в Україні Джудіт Гоф прокоментувала вислів Зеленського, який назвав її країну “старушкою” іронічним постом – своєю здивованою фотографією та підписом: “Старушка?”.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *