Петиція за відставку Богдана набрала 25 тисяч голосів

На сайті Адміністрації Президента України за 2 дні набрала 25 тисяч голосів петиція за відставку Глави установи Андрія Богдана.

Автором подання став Олександр Василевський, який оприлюднив петицію 23 травня.

У тексті йдеться, що  “Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону Про очищення влади (люстрацію)”.

Станом на 14:00 у суботу 25 травня петиція набрала 25945 голосів.

Також попередня петиція про відставку Володимиира Зеленського з посади президента України, зареєстрована 22 травня, вже набрала майже 54 тисячі голосів. І нині є найпопулярнішою на сайті.

Також сам Андрій Богдан зі своєї сторінки у фейсбуці закликав підписників та користувачів підтримати іншу петицію – про скасування петиції №22/053360-еп «За відставку Президента України Володимира Зеленського». Станом на 25 травня вона поки що не набрала необхідної для розгляду її президентом – 25 тисяч – 20606.

 

 

 

 

 

 

 

 

Жоден з електронних документів ще не отримав відповіді на сайті.

Щоправда, раніше  Андрій Богдан зазначив, що вважає петицію за відставку Зеленського жартом.  Про це Богдан він заявив в ефірі “1+1“.

Андрій Богдан. Фото Роман Романенко

Ми розцінюємо цю петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт. Законом передбачені випадки, коли повинні бути закінчені повноваження президента. Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента“, – сказав глава АП.

За його словами, в Адміністрації розуміють, що якась частина населення незадоволена діями президента Зеленського.

Богдан сказав, що команда нового президента буде працювати над тим, щоб кількість незадоволених політикою Зеленського зменшилася.

Але ми будемо намагатися, щоб ця частина населення зменшувалася шляхом їх переконання і щоб вони стали нашими однодумцями“, – додав Богдан.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *