Чернігівські медики пробігли 5 км заради хворих дітей

У Києві 26 травня відбувся «Пробіг під каштанами». Благодійна акція відбувається 27-ий рік поспіль. Кошти, зібрані під час заходу, спрямують на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цьогоріч ініціативу підтримали 18 тисяч українців. Усього у програмі «Пробігу під каштанами» сім забігів. Це пробіг у ходунках, дитячий забіг, спортивний пробіг, пробіг мужніх, пробіг наосліп, пробіг із собакою та благодійний. Захід стартував на Майдані. Кожен з учасників подолав 5 км.

Наймолодшою легкоатлеткою цього року стала 2-місячна дівчинка, з якою бігли її батьки. Найстаршим став 78-річний чоловік. Серед численних учасників − і медики Чернігівської міської лікарні №2. До речі, медики вже не перший раз беруть участь у масштабній благодійній ініціативі.

Як поділилася враженнями старша медична сестра відділення кардіохірургії медзакладу Оксана Пустовойт, захід – потужна всеукраїнська суперпозитивна емоція. Другу міську лікарню представляла команда з 20 учасників. Це співробітники кардіохірургічного відділення на чолі із завідувачем Ігорем  Венгером та операційна бригада. Середній вік команди – до 30 років.
– До пробігу старанно готувалися: кожен з учасників тренувався у своєму індивідуальному режимі, було спроектовано ескіз, за яким виконали спортивну форму для команди Siver, виготовили символічні медалі учасника пробігу. Окрему подяку хотілось би висловити головному лікарю Чернігівської міської лікарні №2 Володимиру Фалю, який не вагаючись підтримав добру справу і розв’язав питання із трансфером для команди, – підкреслила Оксана Пустовойт.

Учасники зазначають, що бігти було нескладно – сил та наснаги додавало відчуття єдиної великої родини, яка складалася з людей найрізноманітних професій і видів діяльності. Це був не забіг на швидкість, це була місія благочинності, де кожен вніс свою можливу часточку в загальну добру справу – заради хворих діток.

Акцентом заходу стала особиста участь у пробігу мера Києва. Він привітав усіх учасників пробігу, подякував їм за всебічну підтримку. Біг мер під першим номером. Захід був абсолютно аполітичний. А найхвилюючим моментом, за словами активістів заходу, став марш-кидок українських військових, під час якого вони сканували «Слава Україні – Героям Слава!».

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *