Ігор Мосійчук тепер не радикал. Чого він полишив партію? (Оновлено)

Один з найяскравіших радикалів України, народний депутат від цієї політсили Ігор Мосійчук оголосив, що полишає партію. Причина – “серйозні ідеологічні розбіжності”. Пост про це він опублікував 24 травня. І новину одразу поширили усі ЗМІ країни.

– Це було нелегке, добре виважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди. Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю.

Згодом, нардеп уточнив, що в партію влади «Слуга народу» не піде, і не збирався. Тому, яку політичну платформу він обере – нині лишається відритим питанням.

Хоча і маю в цьому лібертаріанському середовищі добрих знайомих, але вважаю їхню ідеологію ворожою для України та українців! Був, є і залишаюся на сьогодні переконаним радикальним опонентом лібералізму, неолібералізму та лібертаріанства!

Реакція від однопартійців не забарилася. Лідер РПЛ Олег Ляшко прокоментував вихід Мосійчука з партії в ефірі телеканалу Newsone надвечір 24 травня.

Ігор Мосійчук. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

“Я хочу вас поінформувати, що Ігор – народний депутат України, але в вашій студії сьогодні він не буде представляти “Радикальну партію”. Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком. Він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід із “Радикальної партії”. Я вітаю його з цим рішенням, баба з воза – кобилі легше“, – сказав Ляшко.

Ігор Мосійчук пояснив свій крок і у студії теж.

Дійсно, з ранку відбулася моя розмова з лідером “Радикальної партії” Олегом Ляшком. У нас була дискусія, яка проходила між мною і партійної групою протягом останніх 7-10 днів. І на ідеологічному підґрунті я сказав йому, що я приймаю рішення про вихід з партії. Він попросив мене скласти депутатський мандат, на наступному тижні я планую затвердити це рішення“, – розповів нардеп.

Мосійчук також особисто пояснив причини виходу з партії Ляшка.

Я не поділяю погляди, які зараз висловлює партія на ті чи інші процеси. Більш того, я не поділяю відсутність чіткої ідеологічної лінії, яка повинна була б бути у партії напередодні дострокових виборів після обрання нового президента“, – зазначив він.

Видання “Страна” висуває свою версію подій. Одна з гіпотез: розрив партії з давнім спонсором – Ринатом Ахметовим.

За інформацією видання, це “розлучення” було цивілізованим, і головний радикал навіть отримав якісь відступні за “сумлінну службу”. Одночасно припинилася медійна підтримка Ляшка на ресурсах Ахметова.

Невдоволення партійців, як стверджує співрозмовник видання, викликав той факт, що відступні пройшли повз соратників лідера, які не отримали нічого.

27 травня Ігор Мосійчук виклав на фейсбуці свою заяву про вихід з партії. Олег Ляшко про коментував: “Дякую тобі, Ігоре”” і побажав успіхів.

На позачергових виборах у 2014 році Ігор Мосійчук балотувався до Верховної Ради від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Читайте також:

Один коментар для “Ігор Мосійчук тепер не радикал. Чого він полишив партію? (Оновлено)”

  1. До Мосійчука дійшло, що лібералізм в Україні не працює. А це було ясно ще в часи Ющенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)