Народний Фронт робить ставку на мажоритарку

Одна з найбільших парламентських фракцій «Народний фронт» і досі у пошуку своєї стратегії та формату щодо участі в дострокових виборах до Верховної Ради. Так, на засіданні фракції в понеділок 27 травня увечері питання обговорювалося досить довго.

З огляду на незначні рейтинги, серйозно розглядається сценарій, при якому партія не формує свій список і не висуває по ньому кандидатів. Тільки – по округах.

Верховна Рада. Фото – Олександр Кодола

Про це повідомляє видання “Лівий берег” із посиланням на власні джерела. Остаточне рішення – про неучасть у виборах зі своїм списком – ще не прийняте, йдуть дискусії, але вже є проміжне.

Так, станом на вечір понеділка, «фронтовики» ухвалили зосередити зусилля на мажоритарних округах. Загальною чисельністю близько 40.

«Це дозволить нам зберегти своє представництво в майбутній Раді і, разом з тим, уникнути провалу по партійній лінії», – пояснив один з нардепів.

«Округи будуть точно. Є ймовірність, що підемо ще й списком, але мала », – додав ще один співрозмовник.

По Чернігівській області на разі відомо, що буде балотуватися чинний нардеп і “фронтовик” Олександр Кодола, це він підтвердив особисто коментарем у фейсбуці. Варто зауважити, що він – один з найяскравіших представників своєї політсили в нашому регіоні.

Олександр Кодола. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Однак чомусь у своїй риториці та піарі, зокрема і на власній фейсбук-сторінці він не використовує партійної символіки, гасел. Інформаційна стратегія будується виключно на особистості депутата, його діяльності на окрузі. Експерти вважають, що таким чином, пан Кодола намагається дистанціюватися від партійного бренду, оскільки це може негативно вплинути на його рейтинг, відтак, шанси потрапити до парламенту 9-го скликання можуть істотно погіршитись.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *