Новопризначений глава РНБО Данилюк звинуватив попередників у “зникненні” техніки

Указом президента Зеленського екс-міністра фінансів уряду Гройсмана Олександра Данилюка 28 травня призначили секретарем Ради національної безпеки і оборони. Рішення оприлюднене на сайті Адміністрації Президента.

Однак, як і у випадку будь-якого знакового призначення – не обійшлося без скандалів. Приймаючи справи, Олександр Данилюк заявив, що з ситуаційної кімнати РНБО зникли сервери з секретною інформацією. Про це він сказав у своєму відеозверненні в Facebook.

Прийшов, побачив…Немає слів. Розбиратися будуть правоохоронні органи.

Опубліковано Alex Danylyuk Вівторок, 28 травня 2019 р.

Реакція не забарилася. Прес-секретар 5-го президента Порошенка Святослав Цеголко повідомив у фейсбуці, що уся техніка, яка була у приміщенні, орендувалася за власні кошти Петра Порошенка.

Згодом, подію доповнив власним коментарем і попередник пана Данилюка на цій посаді Олександр Турчинов. Він зауважив, що відзнятий Данилюком матеріал, жодним чином не стосуєтсья РНБО, навпаки, порожні приміщення були відзняті на вул. Банковій.

Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як до цієї ситуації поставився Петро Порошенко – на разі невідомо. На його сторінці у фейсбуці щодо цього немає коментарів.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)