За фактом зникнення техніки в АПУ таки відкрили кримінальне провадження

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, розпочали досудове  розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації Президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю, повідомляє прес-служба відомства.

Так, 28 травня 2019 року в засобах масової інформації та у соцмережах оприлюднено відеозвернення Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка щодо відсутності в ситуативній кімнаті Адміністрації Президента України серверів, які містять секретну інформацію.

Кримінальне провадження зареєстровано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 329 Кримінального кодексу України (втрата документів, що містять державну таємницю, що спричинило тяжкі наслідки).

Слідчі ДБР проводять першочергові слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження обставин вчинення кримінального правопорушення.

З приводу того, хто міг подати заяву до ДБР – робить припущення народний депутат Дмитро Тимчук.

 

 

 

 

Нагадаємо, що цю ситуацію вже коментували прес-секретар 5-го президента України Святослав Цеголко, який заявив, що цю техніку Петро Порошенко орендував власним коштом. Також екс-заступник АПУ Дмитро Шимків заявив, що у ситуативній кімнаті не було не було ніякого масиву даних, а отже сервери не використовувалися.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *