Аграрії йдуть на дострокові вибори в парламент

Аграрна партія України братиме участь у дострокових парламентських виборах. У встановлений законом термін партія проведе З’їзд та висуне своїх кандидатів, про це повідомляє сайт політичної сили.

Також зазначається, що ці загальноукраїнські вибори стануть для партії першими. Незважаючи на короткий термін кампанії, у політсилі переконані: вони зможуть подолати необхідний відсотковий бар’єр.

Зокрема, у цьому АПУ допоможе одна з найбільш розгалужених мереж низових організацій в країні.

Це підтверджується стабільно високими результатами партії на місцевих виборах. Ми маємо понад 5 тисяч депутатів місцевих рад. Партія налічує 80 тисяч активістів і волонтерів, – коментує глава політсили Юрій Крутько.

Хто стане ядерним електоратом для цієї політичної сили? В АПУ запевняють: хочуть представляти інтереси всіх українців, які проживають у селах та невеликих містах, а також тих громадян, чиє життя безпосередньо пов’язане з українським селом.

Ще одним своїм плюсом політична сила вважає відповідність суспільному запиту на оновлення політичної еліти. В свою чергу, партію представлятимуть  управлінці і політики місцевого рівня, зокрема, з об’єднаних територіальних громад.

Своїм політичним партнером партія вважає пропрезидентську політсилу “Слуга народу”. Відтак,  у складі нового парламенту аграрії будуть вести переговори про формування більшості саме з нею.

Також у прес-службі політсили запевняють, що найближчим часом оголосять керівника виборчого штабу.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *