Гройсман буде прем’єром аж до виборів

У Верховній Раді не знайшлося голосів на підтримку проекту Постанови про відставку Прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича №10341. Свою заяву про звільнення чиновник надіслав 29 травня, про яку оголосив ще 20 травня. Однак тільки 97 народних депутатів проголосували за відставку Уряду.

Володимир Гройсман. Фото з офіційної фейсбук-сторінки

Також Володимир Гройсман доповів про роботу Кабінету Міністрів за останні три роки.

А ще нагадав, що президент під час інавгурації звернувся до Уряду із проханням подати у відставку.

«Я ніколи в житті не тримався за жодну посаду і не збираюсь триматись за посаду. Я подав заяву про відставку», – сказав прем’єр, додавши, що водночас, завжди був відповідальним.

Водночас, Гройсман наголосив, що за останні десять днів пролунали різні заяви. В тому числі, почали говорити про дефолт. Він окреслив загрози, які містить для економіки держави оголошення дефолту і підсумував: «Це – не мій сценарій, це – не сценарій для українців, тому що для кожної людини такий сценарій принесе економічні і соціальні втрати, а наше завдання – не допустити будь-яких криз в нашій державі, щоби наша держава розвивалась».

Голосування в Раді не пройшло повз громадськість. Відома журналістка Соня Кошкіна вважає, що події в парламенті ще раз довели – Гройсман став вагомим гравцем. Щоправда, це ажніяк не вплине на результативну участь його політсили у дострокових виборах.

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)