Олена Костевич настріляла 2 срібла та світовий рекорд у Мюнхені (Фото)

30 травня олімпійська чемпіонка, українка Олена Костевич вдало завершила змагання на третьому етапі Кубка світу з кульової стрільби в Мюнхені (Німеччина).

У змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів Костевич набрала 587 очок з 600 можливих, повторивши рекорд світу Анни Коракакі з Греції.

Окрім того, у Мюнхені виборов срібло також і український спортсмен Олег Омельчук.

Цю новину стрільчиня повідомила зі своєї сторінки у фейсбуці, не забувши подякувати давньому партнеру та шанувальнику – ічнянцю Віктор Кияновському.

У фіналі український дует поступився тільки спортсменам з Індії 9:17. Бронза – у представників Китаю.

Ще раніше – 27 травня Олена Костевич виграла в Мюнхені “срібло” у стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів, поступившись спортсменці з Індії Рахі Сарнобат.

Варто зауважити, що Олену Костевич окремо відзначили за її досягнення в спорті – її визнали спортсменкою року в Україні та вручили спортивний “Оскар”. А дует “Костевич – Омельчук” отримав титул “Команда року”.

Фото Олени Костевич

Олена Костевич та Олег Омельчук. Фото – НОК України
Зліва направо – Україна, Індія та Китай.
Олена Костевич на змаганнях 27 травня. Поруч із переможницею з Індії Рахі Сарнобат та бронзовою призеркою з Болгарії Антоанетою Бонєвою