50% українців задоволені діяльністю президента Зеленського

Президент Зеленський досі має дуже високий рівень підтримки з-поміж населення, зростає і рейтинг його партії. Такі дані публікує соціологічна група “Рейтинг”, опитавши 2000 респондентів.

Думкою українців цікавилися у період з 29 травня по 3 червня 2019 року. Відтак, 34% опитаних заявили, що Україна рухається у правильному напрямку, 37% – протилежної думки, ще 29% – не визначилися. Динаміка зміни настроїв населення у позитивний бік далі продовжується.

Відносно більше тих, хто має оптимістичніші погляди на стан справ у країні, спостерігаються серед жителів Центру (куди належить і Чернігівщина) та Півдня, наймолодших респондентів, а також виборців партій «Слуга народу» та «Сила і честь». Натомість прихильники партій «Європейська солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя» – найбільш песимістичні в цьому питанні.

Абсолютна більшість (88%) очікують радикальних змін в країні. Лише 4% виступають за стабілізацію ситуації, аби не було гірше, 5% – за повернення у минуле. Запит на зміни притаманний абсолютній більшості представників усіх вікових, регіональних та електоральних груп.

Половина опитаних задоволені діяльністю новообраного президента Зеленського, лише 11% – протилежної думки. При цьому 39% ще не змогли оцінити роботу новообраного Глави держави. Діяльністю колишнього президента Порошенка задоволені 16% опитаних, понад 80% – не задоволені. Діяльністю очільника Уряду Гройсмана задоволені 19%, не задоволені – 76%. Роботою Верховної Ради не задоволені більше 90% опитаних.

Фото – Адміністрація президента України

Лідером електоральних симпатій українців є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також долають прохідний бар’єр «Опозиційна платформа – За життя» (10,7%), «Європейська Солідарність» (7,8%), «Батьківщина» (6,9%) та партія «Голос» (5,6%). Партію  «Сила і честь» готові підтримати 4,3%, «Громадянську позицію» – 3,0%, «Радикальну партію» – 2,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%. Антирейтинг партій очолює «Європейська Солідарність». За неї за жодних обставин не проголосували б 52% виборців.

Щоправда, якщо аналізувати рейтинги серед усіх симпатій виборців, то маємо інші цифри – “Слуга народу” – 37,8%, “За життя” – 8%, “Європейська солідарність” – 6%, “Батьківщина” – 5,7%, “Голос” – 4,3%.

Ще кілька тижнів тому «Слугу народу» підтримували 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями (або 33,3% з поміж усіх). За «Опозиційну платформу – За життя» – 10,5% (8,1% з-поміж усіх), БПП Солідарність – 8,8% (6,4%), Батьківщину – 7,3% (5,5%), партію «Сила та честь» І.Смешка – 5,1% (3,8%), партію С.Вакарчука – 4,6% (3,4%), Радикальну партію О.Ляшка – 3,3% (2,5).

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *