Екологи України підтримують «Я, Ніну»

В Україні триває масштабний благодійний мистецький проект «Я, Ніна», який має на меті змінити ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе.

Повнометражний художній фільм, відверта особиста драма «Я, Ніна», ініціатором зйомки якого та головною героїнею є відома телеведуча Яніна Соколова. Вона пройшла через тортури страшної хвороби й готова розповісти суспільству про те, що рак − не вирок. Зйомки ключових епізодів заплановані на 12−20 липня. У фільмі зніматимуться Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

На сьогодні активно триває збір коштів на реалізацію проекту (більше − на сайті). Підтримують проект й екологи. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» заявив очільник Міністерства екології та природних ресурсів Остап Семерак: «Для мене проект «Я, Ніна» − ще й про те, що у світі, де ми живемо, зовсім змінюються підходи до життя. Наші технології дозволяють лікувати невиліковні хвороби. Але чомусь ми, люди, продовжуємо зосереджуватися не тільки на розвитку цих технологій, а й на знищенні планети. Ми заплутались в тому і замість того, щоби створювати, нищимо».

А також додав, що серед нас є такі люди, які замислюються про життя не як про спосіб споживання, а як час для гармонії та осмислення. Вони тягтимуть у саме таке майбутнє людство, не дозволяючи йому скотитися в руйнівний хаос. Ці люди мають енергію врятувати не лише себе, а й тих, хто навколо. Яніна має таку силу. Їй треба лише допомогти.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)