У дитячому протитуберкульозному санаторії збільшать кількість діагностичних послуг

Про це сповістив головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун. Дитячий протитуберкульозний санаторій є підрозділом цього профільного медичного закладу. Саме тут діти Чернігівщини проходять реабілітацію. За даними тубдиспансеру, за п’ять місяців поточного року в санаторії перебуло 269 дітей.

Усі вони отримують диференційний руховий режим, їх харчують з вимогою дієти, діти виконують лікувальні вправи, їм роблять масаж. Окрім цього, в санаторії реабілітують психологічно. Втім, як зауважив Микола Дейкун, у санаторії постає питання про збільшення кількості послуг, зокрема йдеться про збільшення діагностичних та лабораторних послуг.

У санаторії з’являться апарати УЗД, буде можливість здійснити забір матеріалу для мікробіологічних аналізів. Адже медики вважають: діти, яких направляють у протитуберкульозний санаторій, відносяться до груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз, і повинні отримати весь комплекс якісних послуг, у т.ч. й профілактичне лікування туберкульозу.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *