Усе обладнання з ситуаційної кімнати на місці, кажуть в ДУС

Несподіване завершення скандалу щодо зникнення технічного обладнання з ситуаційної кімнати, про яке опублікував відео голова РНБО Олександр Данилюк, дав лист з Адміністрації Президента.

Так, відомство заперечує інформацію 5-го президента Петра Порошенка щодо того, що обладнання для ситуаційної кімнати було взято в оренду.

Про це йдеться у відповіді Адміністрації на запит Українських Новин.

Фото – ВВС

Державне управління справами не укладало жодних договорів оренди техніки для забезпечення функціонування зазначеного об’єкта (ситуаційного центру) і не здійснювало витрат на зазначені цілі“, – йдеться у відповіді.

Фото – УНН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно з інформацією Адміністрації, у 2018 році на вимогу АП Держуправління справами надало оперативну панель діагоналлю 84″ на стійці (пересувну), три ноутбуки HP ProBook 470, камеру для відеоконференц-зв’язку.

На сьогодні все це обладнання наявне і знаходиться на обліку Держуправління справами.

Нагадуємо, що 28 травня Олександр Данилюк заявив, що з ситуаційної кімнати зникли сервери з секретною інформацією. Про це він сказав у своєму відеозверненні в Facebook. Згодом, прес-секретар 5-го президента Святослав Цеголко повідомив, що обладнання було орендоване коштом Порошенка. Згодом, подію доповнив власним коментарем і попередник пана Данилюка на цій посаді Олександр Турчинов. Він зауважив, що відзнятий Данилюком матеріал, жодним чином не стосуєтсья РНБО, навпаки, порожні приміщення були відзняті на вул. Банковій.

Олександр Данилюк. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, розпочали досудове  розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації Президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *