ЦВК зареєструвала першого кандидата-мажоритарника на Чернігівщині

Мова йде про 207-й округ з центром у м. Корюківка. Ним став 27-річний уродженець Харківщини та самовисуванець Юрій Дячук. Його зареєстрували 3 червня.

Пан Дячук проживає в селі Черешеньки Коропського району Чернігівської області. Про себе заявляє як про молодого та відкритого політика, фахового юриста. Пріоритетні напрямки передвиборної програми – підтримка зняття депутатської недоторканості. Також пан Дячук обіцяє закріплення на законодавчому рівні обов’язкового проходження перевірки на поліграфі для кандидатів на виборні посади та державних службовців.

Також кандидат в народні депутати обіцяє, що призначатиме помічників на умовах відкритого конкурсу.

Інша пропозиція – державні субвенції, які виділяються на виборчий округ будуть розподілятись пропорційно між районами . Пропозиції щодо виділення субвенцій на конкретні об’єкти будуть обговорюватись з жителями районів, – таку інформацію опублікував сайт Центрвиборчкому.

Також раніше заявляли, що в окрузі по Ніжину (209-й) будуть балотуватися чинний нардеп від партії “Народний фронт” Олександр Кодола та очільник Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *