На «Золотому» облаштували місце для купання дітей. ФОТО

Після зміцнення берега і намиву піску, місця для відпочиваючих на “Золотому пляжі” помітно додалося. Берег водойми став значно більше за площею, а ще він став більш пологим. Тому тепер у чернігівців є набагато більше простору для комфортного пляжного відпочинку і прийняття сонячних ванн.

Крім того, не забули подбати і про юних відпочивальників, створивши для них окремий простір для купання. Спеціально для маленьких дітей облаштували дитячий пляж або, як його прийнято називати в народі – “дитячий лягушаник”. Частину території на пляжі огородили сіткою рабиця, де маленькі діти тепер можуть вдосталь накупатися. Наявність такого “водного манежу” має, як мінімум, дві переваги: ​​по-перше, це істотно підвищує безпеку купання, не дозволяючи дітям плисти на глибину, а по-друге, полегшує завдання батькам, яким тепер потрібно контролювати пересування своїх маленьких непосид не по всьому пляжу, а лише на невеликій території, огородженій сітковим парканом.

Приділили увагу і безпеки при купанні. На території обгородженого дитячого пляжу є кілька рятувальних кругів. Як видно на фото, деякі батьки використовують їх для навчання дітей плаванню.

Крім того, буквально в 10 метрах від дитячого пляжу на рятувальному катері чергує рятувальник.

Також в цьому році на “Золотому пляжі” з’явилася рятувальна вишка, з якої добре проглядається дитяча зона купання і велика частина “Золотого берега”.

Фото – Gorod.cn.ua

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)