До осені в Чернігові збудують три футбольні поля для шкіл (Фото)

В Чернігові в трьох школах починають облаштовувати футбольні поля зі штучним покриттям. Про це повідомляє чернігівський телеканал “Дитинець” із посиланням на начальника міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Андрія Дериземлю.

Будівництво майданчиків здійснюється відповідно до загальнодержавної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” державним коштом.

Майданчик по вул. шевченка, 93 поблизу Технологічного університету. Фото – прес-служба Чернігівської міської ради.

На це передбачена субвенція з державного бюджету. Ми отримали 2,6 млн на виконання цієї програми. На жаль. Тому що, звісно, хотілося б, щоб було більше. До цих коштів ми повинні додавати кошти з міського бюджету, – коментує Андрій Дериземля.

Поле по вул. текстильників, 27 на Шерстянці.

У 2018-му такі поля з’явилися у кількох школах: 1-й, 12-й та 35-й. Цього року спортмайданчики зроблять у 2-й, 16-й та 34-й. Всі – у різних районах (вул. Савчука, політех, Шерстянка). Цьогорічне будівництво трьох полів коштуватиме понад 8 млн грн. Левова частка – понад 6 млн – це кошти з бюджету м. Чернігова. Решта – державна субвенція.

Які школи цьогоріч отримають нові футбольні поля зі штучним покриттям?

Які школи цьогоріч отримають нові футбольні поля зі штучним покриттям?Дериземля Андрей

Опубліковано Телеканал “Дитинець” Понеділок, 10 червня 2019 р.

Підрядником проекту стало чернігівське ТОВ “Еко Комфорт Груп”. Роботи стартували на початку літа. Терміни здачі об’єктів – як раз під старт нинішнього навчального року. Поля будуть доступними не лише для учнів шкіл, а й для дітей, які проживають у цих районах, обіцяє Андрія Дериземля.

Футбольне поле по вул. Савчука, 13, в районі гуртожитків педагогічного університету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розмір майданчиків – стандартний: 42 на 22 м. Будуть оточені огорожею та матимуть захисну сітку. Поля вкриють травмобезпечним штучним покриттям. Воно стійке до погодних умов та механічних взаємодій.

Фото – прес-служба Чернігівської міської ради

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *