У Ніжині будуть житловий квартал зі ставком

По вулиці Незалежності в Ніжині почали облаштування фундаменту нового житлового комплексу. На місці пустки виростуть три багатоквартирних будинки на 4 під’їзди кожен.

Про це повідомляє сторінка компанії-забудовника у фейсбуці. Цегельні багатоповерхівки зводяться з індивідуальним опаленням в кожній квартирі. Двоконтурний котел дозволить не тільки самостійно регулювати температуру в приміщенні, а й забезпечить гарячу воду. А для Ніжина – це велика справа. Адже гарячу воду тут подають тільки в опалювальний сезон і то не завжди.

Фото – ДП “Укрсівербуд”

Поруч з новим мікрорайоном планують облаштувати невеликий став.
Так склалося історично, що в цьому місці утворилося природне поглиблення, куди стікають зливові води з усієї округи. Природний заболочений простір. Виходить, рішення підказала сама природа. Ми пропонуємо провести рекультивацію ґрунту, прибрати верхній шар. І облаштувати озеро, з огляду на необхідні технічні моменти, в тому числі зробити підпірні стінки і так далі, – ділиться ідеєю Володимир Сахненко, виконавчий директор підрядника компанії «УкрСіверБуд». – Також хочемо організувати стік води, перш за все, по вул. Незалежності. Це одна з центральних вулиць Ніжина, а водостічної системи немає. Фінансів у міста для того, щоб прокласти зливову каналізацію, теж немає.

Окрім цього, цей ставок буде використовуватися як пожежна водойма, з окремим під’їздом для пожежних машин.

Яка буде доля цього ставу – поки невідомо. Є варіант, що його можуть передати на баланс ОСББ новозбудованого житлового комплексу або міського ЖКГ.

За ціновою пропозицією цей житловий квартал відноситься до економ-сегменту.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *