По 206-му округу зареєструвався… Микитась. А Кодола піде по 209-му

Щоправда, мова йде не про чинного народного депутата від цього округу, а про його повного тезку, який є уродженцем Одеської області і молодший на кілька років.

Центрвиборчком зареєстрував кандидатом у народні депутати по 206-му одномандатному виборчому округу Микитася Максима Вікторовича, який народився 2 сiчня 1990 року в селі Кірове Великомихайлівського району Одеської області.

Він є громадянином України, протягом останніх п’яти років проживає на території країни, має вищу освіту, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня.

Сам кандидат є самовисуванцем. Чим хоче зацікавити своїх виборців пан Микитась? Насамперед, він проти закриття шкіл, зокрема, вважає, що місцеа влада хоче закрити 60 закладів на селі. А ще хоче змусити “владу збудувати нову школу та дитсадочок на Масанах” . 

Також кандидат проти закриття ФАПів та пропонує забезпечити належне фінансування та обладнання медичних закладів.

Також він пропонує створити громадський Антикорупційний комітет, який викриватиме корупційні схеми у тарифній політиці. Хоче “позбавити тарифи олігархічної «накрутки». Забезпечити своєчасну та справедливу індексацію зарплат і пенсій. Повернути пільги соціально незахищеним верствам населення. Захистити права людей на законність та порядок”. 

Максим Микитась вважає за необхідне продовжити програми – щодо ремонту під’їздів «Твоя квартира починається з під’їзду» та благоустрою прибудинкових територій «Дитячий майданчик в кожний двір».

 

 

 

 

 

 

До речі, саме ці кроки пропонував балотуючись у 2016-му по 206-му округу кандидат від ВО “Батьківщина” Юрій Власенко.

Раніше по 207-му ЦВК зареєструвала 27-річного уродженця Харківщини та самовисуванця Юрія Дячука.

Також, 12 червня зі своєї сторінки у фейсбуці оголосив про намір балотуватися від 209-го округу з центром в Ніжині чинний народний депутат Олександр Кодола.

На вибори я йду як самовисуванець. Без жодних партійних прапорів. Вони мені не потрібні, –прокоментував він свій крок.

Я йду на вибори!

Опубліковано Oleksandr Kodola Вівторок, 11 червня 2019 р.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *