Список “Слуги народу”: вже не 100

У партії “Слуга народу” поменшало кандидатів. Так, відповідно до повідомлення на сторінці політсили. у фейсбуці. Зокрема, зазначається, що після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73 вибула зі 100 претендентів до виборчого списку.

Про цю кандидатку писало видання “Страна“. Зазначалося, що дівчина є світською левицею. За інформацією видання, 25-річна Ірина Сергіївна Панченко – дочка бізнесмена Сергія Панченка, уродженця Кіровоградської області, який з 2000 року живе в Києві. Ірина має юридичну освіту – вона закінчила юрфак КНУ ім. Т. Шевченка.

Ірина Панченко. Фото з особистої сторінки у фесбуці

А ще полюбляє дорогі авто і провокаційні фотосесії. Батько Ірини Сергій Панченко надав редакції резюме доньки, в якому значиться, що в 2018 році дівчина проходила курси телеведучих “Showmax”, а з 2014 по 2017 роки працювала юристом в ТОВ “Торговий дім “Финпром”, після чого стала приватним нотаріусом.
Журналісти зв’язалися і з самою дівчиною. Вона підтвердила, що саме вона значиться під №73 в списку “Слуги народу”. Але як саме вона потрапила в партію, дівчина відповідати відмовилася.

12 червня її виключили зі списку кандидатів.

Також оголосив, що не буде балотуватися від СН і кандидат під №33 Дмитро Співак. На своїй сторінці у фейсбуці він пояснив відмову цькуванням у соцмережах. А ще пан Співак не хоче “нести репутаційні ризики президенту Зеленському”.

По-перше, після того, як на з’їзді партії «Слуга народу» мене оголосили під номером 33, в соціальних мережах розгорнулася проти мене і моєї сім’ї ціла кампанія з дискредитації. Жахливий бруд і потоки цинічної брехні від псевдоактивістів типу Стерненко і Ко заполонили всі «смітники» і ботосфера зайнялася своєю звичною справою.

Дмитро Співак. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

По-друге, я розумію, що моя публічна позиція, яку я відстоюю вже кілька років з телеекранів, дуже багатьом не подобається. Але я не буду її міняти на догоду нинішній кон’юнктурі. Та й заради горезвісного мандата – теж. А тому, я не хотів би завдати якихось репутаційних ризиків Президенту Зеленському та його партії. Можна бути не просто в опозиції, а бути запобіжником багатьох негативних процесів в державі, тим самим допомагаючи відроджувати країну.

По-третє. Моя журналістська і телевізійна діяльність дає мені великі можливості впливати на формування громадської думки і приносити користь моїй країні, розкриваючи корупційні нариви і контролюючи владу і її рішення. Будь-яку владу. І будь-які рішення. І я буду продовжувати займатися цією діяльністю. Відкрито і публічно.

І по-четверте. Поки в Україні думки так званих «патріотів» і «активістів» будуть сприйматися, як істина в останній інстанції, і вони будуть безкарно і під прикриттям впливати на уми громадян і позицію влади, наша молода демократія буде і далі ходити по замкненому колу. А тому, я бачу своїм завданням зробити все можливе, щоб такі персонажі назавжди зникли з суспільної свідомості людей і життя країни.

До речі, саме з Дмитром Співаком сфотографувався під час зїзду партії і чернігівський кандидат – №56 Павло Халімон.

Також відмовився балотуватися і №81 – фехтувальник Вадим Гутцайт. Про що теж з’явилося повідомлення на сторінці “Слуги народу“. Сам спортсмен та чоловік телеведучої Оксани Гутцайт пояснив свою відмову тим, що не вважає себе політиком.

Вадим Гутцайт. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Але я людина справи, я не політик. Я ніколи ним не був. Я не вмію гучно кричати з трибуни, я вмію працювати. За моїми плечима багато проектів, важливих для міста, важливих для країни, важливих і для спортивної галузі. Знаєте, спортсменів же, як і військових, колишніх не буває.

Моє завдання, перш за все, перед самим собою – бути корисним для суспільства.

На жаль, парламент, не тільки український, а будь-який інший, це – політика, склоки, розмови. Я звик працювати інакше. Так що тут – я просто звик ПРАЦЮВАТИ. Якщо я беруся за проект – я доводжу його до кінця. Можливо, звичайно, не скромно, але впевнений, весь мій спортивний шлях про це говорить.

Упевнений, що більше користі я принесу, все-таки, у виконавчій владі. Будь то в Києві в якості керівника Департаменту спорту, чи в Міністерстві молоді та спорту.

Відгук на цей пост опублікувала опублікувала і сама Оксана Гутцайт.

Остаточні результати постпраймеріз, коментують в політсилі, громадськість дізнається після наступного етапу з’їзду партії у липні.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)