У розвідку нафтогазових родовищ Чернігівщини вкладуть 200 млн грн

На розвідку нафтових родовищ у Чернігівській області АТ “Укргазвидобування” цього року витратить близько 200 млн грн. Про це на IV Форумі експортерів Чернігівщини “Технології та інновації. Успіх Чернігівщини 2019” повідомив депутат Чернігівської обласної ради Валерій Куліч, повідомляє Укрінформ.
Компанія “Укргазвидобування” вже отримала ліцензію від природоохоронного міністерства і в другому півріччі цього року планує вкласти в розвідку близько 200 млн грн. На наступний рік вкладання в розвідку і добування становитимуть майже 2 млрд грн“, – розповів Куліч.

За його словами, розробку нафтових родовищ “Укргазвидобування” планує вести у Ріпкинському та Чернігівському районах. Очікуваний обсяг видобутку нафти — 2,5 млн тонн на рік. До робіт компанія залучить близько 200 місцевих жителів.

Дозвіл на дослідження нафтогазових родовищ в регіоні Чернігівська обласна рада надала компанії “Укргазвидобуванню” у жовтні 2018 року. А у грудні такі ж дозволи (з подальшою розробкою родовищ) отримали три приватні компанії: ТОВ “Варва-нафта“, ТОВ “Форум СВМ” та “Мастер Літ індастрілз”.

За повідомленням сайту “Наші гроші“, ТОВ «Мастер Літ Індастрілз» у грудні торік отримало в користування на 20 років П’ятигорівську площу в Чернігівській області для видобутку нафти та газу, розчиненому в нафті. Раніше засновниками цієї фірми були Ігор Воронов та Юрій Кізілов. Нині вона записана на ТОВ «Укрнафта Ресурс» та ТОВ «Укрсенд інвестментс». За даними Youcontrol, з 27 грудня 2018 (в день, коли Кирилюк підписав наказ про видачу спецдозволу) директором фірми став Вадим Чижиковський.

За інформацією прес-служби Укргазвидобування, прогнозні обсяги нерозвіданих покладів нафти й газу на території Чернігівської області перевищують 216 млн тонн умовного палива.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)