Випускники Менської гімназії не хочуть йти на урочистий випускний

Один із випускних класів Менської гімназії не планує брати участь в урочистому заході вручення атестату про середню освіту.

Учні вирішили поїхати всім класом до Львова. За словами одного з вчителів гімназії, учні не хочуть публічності.

Ситуацію прокоментував директор Менської гімназії Михайло Кадушко:

“Дійсно, ще на початку року нам стало відомо, що учні 11-А класу, керівник якого Тетяна Хоменко, не планують брати участь у святковому врученні свідоцтва про середню освіту. Протягом року випускники цього класу і їх батьки піднімають це питання. Таке у школі трапилося, мабуть, вперше за 54 роки.

Всі заходи, які проводяться у закладах освіти, визначені інструктивними документами Міністерства освіти і науки України. В нашу гімназію приходили листи-роз’яснення, в яких було вказано, що вручення документів про освіту в урочистій обстановці обов’язкове.

Якщо питання стоїть у коштах, то ми пропонували прийти на такий захід у вишиванках, чи в білих сорочках, отримати свідоцтво про освіту і не приймати участь в концерті. Після урочистих заходів можна поїхати класом у поїздку. Я вважаю, що це оптимальний варіант.

Я не підтримую те, що один з класів не братиме участь в урочистостях. Я знаю, що не всі учні з класу хочуть їхати в цю подорож. Випускний – це найголовніше свято для кожного школяра. Я завершив школу 43 роки тому, і до сих пір пам’ятаю свій випускний.

Більше того, 11-Б клас буде брати участь у традиційному випускному. Ми запрошуємо обидва класи на урочисте вручення свідоцтв про середню освіту. Дуже хотілося б бачити обидва випускні класи на святі. Ми запрошуємо всіх на випускний вечір Менської гімназії 27 червня о 18:00”.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *