10 кандидатів на посаду глави Борзнянської ОТГ

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — десять чоловік подали свої кандидатури на посаду голови Борзнянської громади.

У середу, 5 червня, був останній день прийому документів.

Як відомо, 30 червня уперше вибори голів та депутатів відбудуться у шести новостворених громадах області: Борзнянській, Озерянській (Варвинський район), Вихвостівській (Городнянський), а також Хмільницькій, Новобілоуській та Киїнській Чернігівського району, інформує ресурс “громади Чернігівщини” із посиланням на чернігівське місцеве видання “Вісник Ч”.

Анатолій Козішкурт. Фото зі сторінки “Козішкурт і Ко” у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За кількістю кандидатів Борзна — беззаперечний лідер.

Першими документи подали нинішній голова Анатолій Койда, колишній очільник РДА, перший заступник та голова Степанівської сільради Віктор Бондаренко, а також борзнянець Данило Деркач. Усі три кандидати — самовисуванці.

Микола Галепа. Фото зособистої сторінки у фейсбуці

Сума застави від претендента — 2093 гривні.

Я безпартійна галушка, — жартує Анатолій Койда, борзнянський міський голова. — Ну які можуть бути партії у міській раді, тим паче такій, як Борзна.

Анатолій Койда. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Змінити життя у Борзні на краще хоче кандидат Данило Деркач. Хлопцю 25 років. Він з багатодітної родини. У 2011 році у їх сім’ї з’явилася одинадцята дитина.

Скажіть, це нормально, коли пенсіонери працюють, а молоді роботи немає, мусять виїздити за кордон? — обурюється Данило. — Я, наприклад, маю освіту. Закінчив училище лісового господарства, потім технікум і технологічний університет у Чернігові. А отримую на місяць 32 гривні. Оформлений по догляду за дідом.

Олександр Бей. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— Чи маєте підтримку? В тому числі і фінансову?

— Звичайно. Це мої друзі і знайомі, однодумці.

Маю відповідну освіту і хочу працевлаштуватися у першу чергу, — пояснив свої наміри Володимир Бондаренко. — Після того, як звільнили з посади першого заступника, два роки вдома. Господарюю. Рік простояв на біржі. Мені 45. А не можу працевлаштуватися. Кажуть: з вашою освітою треба в начальство. А водієм чи трактористом не беруть.

— Чи маєте підтримку партії?

Пропозиції були. Сказав: хочете — підтримуйте, але піду само- висуванцем. Щодо фінансів. Великі потрібні для підкупів. А так багато грошей не потрібно. Заставу вніс. Ще, може, листівок надрукую. От і все.

В Озерянах два кандидати: діючий голова Сергій Дмитренко, від Радикальної партії, та Олександр Дробілко, раніше працював у «Дружбі Новій».

Минулого разу усе було жорсткіше. СБУ приїздило. Нині якось спокійно. Може, усе ще попереду. Буде видно, — говорить Сергій Дмитренко.

Сергій Дмитренко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

А от у Вихвостові у Городнянському районі лише один кандидат — Олександр Акуленко, нинішній вихвостівський голова.

— То вас уже можна вітати?

Дякую, — усміхнувся Олександр Григорович.

У Новобілоуській громаді зареєстровано три кандидати. У Хмільницькій — шість. У Киїнській — вісім.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *