Чернігівський губернатор розказав, що встиг зробити за 7 місяців роботи

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник в останній день своєї роботи на посаді зустрівся з журналістами, під час спілкування підбив короткий підсумок своєї роботи за майже 7 місяців з моменту призначення, інформує сторінка Чернігівської облдержадміністрації у фейсбуці.

Так, серед досягнень своєї каденції очільник області вважає те, що Чернігівщина посіла 2-гу позицію у рейтингу по створенню ОТГ.

Олександр Мисник. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Іншим позитивним моментом Олександр Мисник вважає те, що за І квартал цього року в економіку області іноземні інвестори вклали рекордну суму – 3 мільйони доларів США.

Окрім цього, додатково з Державного фонду регіонального розвитку будуть залучені кошти у сумі понад 200 мільйонів на реалізацію інфраструктурних проектів. І це вдвічі більше, ніж минулого року. Найбільші тут статті видатків: будівництво 21 сільської амбулаторії, і вже більшість повинна запрацювати до 1 вересня.

Зокрема, три будмайданчики в.о. голови ОДА відвідав нещодавно – в Іванівці, Салтиковій Дівиці та Киїнці.

Під час оглядин будівництва амбулаторії в Іванівці. Фото – Чернігівської ОДА

Значні кошти з держбюджету – близько 130 мільйонів гривень – залучаються на розвиток освітньої галузі. Мова йде про те, що 39 об’єднаних територіальних громад Чернігівської області цьогоріч отримають 134,1 мільйона гривень з держбюджету. Ці кошти будуть використані для підвищення якості надання послуг, реконструкцію та ремонт вулиць, доріг, створення ЦНАПів, відбудову шкіл, дитсадочків, об’єктів водопостачання, впровадження енергоефективних заходів, закупівлю транспортних засобів та інше.

Фото прес-служби Чернігівської ОДА

Головним із досягнень Олександр Мисник також вважає розробку Плану перспективного розвитку Чернігівщини на найближчі три роки.

Нагадаємо, що 5 червня у Кабміні схвалили звільнення 15 голів ОДА, в тому числі й чернігівського – Олександра Мисника. 11 червня документ про його звільнення підписав і президент. Тимчасово виконувати обов’язки голови Чернігівської ОДАЮ відповідно до Указу президента Зеленського, буде заступниця Олександра Мисника Наталія Романова.

Ще раніше, 20 травня Олександр Мисник написав заяву на звільнення з посади. Нагадаємо, що на посаду Олександр Мисник був призначений 28 листопада 2018-го року. Його особисто представляв громаді Чернігова в облдержадміністрації президент Петро Порошенко.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *