Максим Микитась про свого двійника на окрузі: радий, що той узяв собі “справжнє козацьке прізвище”

Народний депутат Максим Микитась ще не визначився чи буде балотуватися в Раду. Про це він заявив під час зустрічі з журналістами 13 червня в рамках поїздки на округ.

Сам нардеп зізнається, що за три роки роботи в парламенті зіткнувся з “неприємним враженням – з 99-відсотковим базіканням”.  А ще – чимало мажоритарників просто не виконують свої депутатські обв’язки. Він схильний вважати, що “70% депутатів просто забули про свій округ”. Що стосується партійних списків, то тут, на думку Максима Микитася, “99% – прості солдати, кнопкодавці”.

Представники провладної політсили “Слуга народу” вже висловлювали думку про скасування мажоритарної системи, однак, Максим Микитась вважає, що в Україні ще зарано її відміняти.

Фото – прес-служба Максима Микитася

Ми живемо у той непростий період, коли мажоритарники необхідні нашій країні. Я ні за ні проти відкритих списків. Сьогодні це наша дійсність, що депутат-мажоритарник є як первісною, так і останньою інстанцією, до кого може прорватися простий селянин, будь-який житель селища, міста, райцентра для того, щоб хоч якось змінити ситуацію свою, яка найчастіше спричиняється діяльністю або бездіяльністю органів влади.  

Прокоментував він і реєстрацію свого двійника на 206-му окрузі, уродженця Одеської області. Нардеп зауважив, що радий той узяв собі “справжнє козацьке прізвище”.

Мені колись екс-міністр освіти Василь Кремень розповів, звідки взялося моє прізвище – з Микитинської слободи (Микитинська Січ – ред.), що на Дніпропетровщині. Це та слобода, де Богдан Хмельницький був обраний гетьманом усієї України. І всі Микитасі пішли звідти. Тому всі односельчани того Микитася повинні йому заздрити… Сподіваюся, що це прізвище за ці мізерні кошти, за ті срібники,  змінить його життя на краще. Сподіваюсь, що він стане справжнім козаком і буде по-справжньому працювати на нашу країну. 

Що до балотування Максим Микитась відповідає коротко – “Я ще над цим думаю”, оскільки вважає, що “дуже багато ще треба зробити”.

 

Читайте також:

Один коментар для “Максим Микитась про свого двійника на окрузі: радий, що той узяв собі “справжнє козацьке прізвище””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *