Продажі електромобілів в Україні зросли в 1,7 раза: що купують

Продажі автомобілів з електродвигуном в Україні в січні-квітні 2019 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року збільшилися в 1,7 раза – до 2557 одиниць, йдеться в повідомленні асоціації «Укравтопром».

Відзначається, що всього з початку року в Україну було ввезено та поставлено на облік 2381 легковий і 176 комерційних електромобілів.

За даними прес-служби, у травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобілі.

«З цієї кількості: легкових – 610 шт., комерційних – 33 шт. Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже в півтора рази, а на комерційні – на 43%», – йдеться в повідомленні.

При цьому, травневий ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортного секонд-хенду і не відрізнявся різноманітністю.

Водночас, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 86 шт., а більшу частину (524 шт.) становили старі автомобілі.

«Основну масу становили електромобілі моделі Renault Kangoo Z. E., яких було зареєстровано 31 одиниці. Ще дві машини були Nissan e – NV200», – йдеться в повідомленні.

Також, наголошується, що найпопулярнішим електрокаром в Україні залишається Nissan Leaf, яких минулого місяця було продано 329 машин.

На другому місці Tesla Model S – автомобілі цієї моделі вибрали 53 автомобілісти.

Також у травневу п’ятірку найпопулярніших автомобілів увійшли: BMW i3 – 46 шт.; Fiat 500е – 24 шт.; Renault Zoe – 23 шт.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *