У Чернігові оголосили конкурс на 2 нові мурали (ВІДЕО)

Чи знаєте ви, скільки в Чернігові муралів? У багатьох районах міста можна побачити цей вид вуличного мистецтва. Вони додають атмосфери, стають фотозонами і туристичними принадами.

«Багато муралів з’явилися. Щоправда управління культури та туризму Чернігівської міської ради не відслідковували їх. Наразі, коли розпочало роботу Туристично-інформаційний центр, ми зрозуміли, що мурали в принципі можуть служити темою для екскурсії. Але на часі місто оновлюється, місто змінюється і нам би хотілося познайомитися в очі з тими людьми, які створюють вуличну красу. Урбаністика – тема, якою сьогодні живе Вінниця. І чому б ні, не популяризувати цю культури і у нас», – каже заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР Катерина Литвин.

Тож управління культури та туризму міста оголошує конкурс на 2 нові мурали – на міському пологовому будинку і в районі міської податкової, де має з’явитися відпочинкова зона. Там вуличний малюнок має бути на фасадах 2 будівель.

Детальніше у сюжеті телеканалу «Дитинець»:

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Один коментар для “У Чернігові оголосили конкурс на 2 нові мурали (ВІДЕО)”

  1. Ви можете розглянути пропозицію намалювати шикарний мурал на фасаді будинку по вул.Освіти, 4а. Фасад пустий. Цегляна кладка. І він буде кидатися в очі, коли їдеш в машині або в громадськ транспорті по вул.Шевченка від стадіону до Політех.інститут. яскраво би виглядав портет Шевченка з вусами або Левка Лук,яненка, якого ніхто не хоче вшановувати в Чернігові.
    Надіюсь моя думка буде почута))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *