Українська молодіжна збірна по футболу U-20 – чемпіон світу! (Фото)

Збірна України U-20 виграла історичний для себе Чемпіонат світу! У фіналі ЧС-2019 у категорії гравців до 20 років українці перемогли команду Південної Кореї з рахунком 3:1.

Історичний матч розпочався провально. Уже на 5-й хвилині корейці отримали шанс для пенальті. В одному з моментів Данило Безкоровайний збив опонента на газон. Арбітр після перегляду відеоповторів (VAR) вказав на 11-метрову позначку. Гравець команди суперника Лі Кан Ін взявся за виконання пенальті і перехитрував Андрія Луніна. Перший гол.

Однак, українська збірна не стала зациклюватися на невдачі і спробувала прорвати оборону суперника. На 35-й хвилині це принесло свої плоди. Владислав Супряга ударом з носка відправив м’яч у кут корейців – 1:1. Це його перший гол на нинішньому мундіалі.

На другий тайм команда Олександра Петракова вийшла на поле максимально мотивованою на перемогу і на 53-й хвилині повела в рахунку.  Дубль оформив форвард “Динамо” Владислав Супряга.

Пропустивши вдруге, корейці кинулися відіграватися і створили декілька небезпечних моментів біля воріт Андрія Луніна. На 71-й хвилині український голкіпер у фантастичному стрибку перевів м’яч у каркас воріт після удару головою з декількох метрів.

Збірна Кореї атакувала ворота українців до останнього, аж поки Георгій Цитаїшвілі не забив третій м’яч нашої збірної у цій грі. Крайній півзахисник виконав прекрасний сольний прохід лівим флангом і бездоганно поклав м’яч у дальній кут воріт – 3:1. Так вперше в історії молодіжка України стала чемпіоном світу з футболу.

Гравці вже отримали привітання від президента Зеленського. Той написав у фейсбуці, що 15 червня українські хлопці зробили неможливе.

Фото – FIFA.com

Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U-20 збірна України з футболу – ви неймовірні! Ви – переможці, ви – наша надія, ви – свідчення того, що Україна зможе все. А молода Україна – навіть більше!

Привітав молодіжну збірну і прем’єр Володимир Гройсман.
Ми – Чемпіони Світу! От і все, що вам треба знати про сьогоднішній футбольний вечір! Браво, хлопці!)