Президент у Франції рекламував Україну: “У нас смачно і дуже вродливі люди, особливо жінки”

Президент України Володимир Зеленський перебуває з офіційним візитом у Франції. Зокрема, він відвідав стартап-інкубатор Station F у Парижі. Маючи майже 1 тис проектів із 50 країн світу, Station F є найбільшим стартап-комплексом у Європі.

Володимир Зеленський поспілкувався з українськими стартаперами та представниками ІТ-індустрії. Також Глава держави ознайомився з презентацією французького проекту La French Tech, де підкреслив, що ІТ-сектор є одним з пріоритетів розвитку України. Однак, без курйозів і тут обійшлося.

Володимир Зеленський також розповів французьким представникам про Україну. Але зробив це у дуже своєрідний спосіб.

До речі, хочу трішки похвалитися Україною та українцями. Ви знаєте, завжди було уявлення у всьому світі, що Україна, це, перш за все, сільське господарство, це шахти, це металурги. А для туристів завжди казали, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже вродливі люди, особливо жінки. Так, все це є, і воно залишається нашим брендом.

Фото – Адміністрація Президента України

Також український лідер підкреслив, що “є інші цифри, які свідчать про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні”. Також він зауважив, що більше 4% ВВП України зараз дає IT -галузь.

У нас в Україні більше 150 тисяч айтішників-стартаперів. Я думаю, що ми буде розвиватися в цьому напрямку.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)