За фізичною формою президента стежать одразу три тренери

Володимир Зеленський любить демонструвати себе як спортивного політика: то селфі у спортзалі в Адміністрації зробить, то інтерв’ю прямо на велотренажері дає. Але який же він насправді спортсмен?

Видання “Новое время” вирішило поцікавитися – як 6-й президент України дотримується спортивного режиму, чим харчується, які вправи полюбляє. Виявляється, політик не їсть випічку, проте не відмовляє собі у келиху сухого червоного вина.

Про це розповів Вадим Данильченко — один з трьох тренерів Володимира Зеленського, який працює з ним вже близько двох років.

Сам Данильченко відповідає за організацію тренувального процесу Зеленського, харчування та фітнес; тренер Дмитро — за тренування в басейні, а тренер Андрій — за тайський бокс.

На сьогоднішній день графік Володимира складається з п’яти тренувань на тиждень, — розповідає Вадим Данильченко.

Звісно, він підлаштовується під зайнятість і плани Володимира, а також залежить від його самопочуття та тих цілей, які ми в даний період часу ставимо перед собою. Зараз у нас немає мети накачати м’язову масу. Головне — здоров’я, енергія і бадьорість».

За словами тренера, президент надає перевагу тренуванням вранці: в основному заняття починаються о 7:30, в середньому тренування триває годину.

«Ми вже займалися в тренажерному залі прямо на Банковій. Це зручно, і після душа та сніданку Володимир відразу приступає до роботи», — поділився Данильченко.

Одна з улюблених вправ президента — віджимання штанги від грудей лежачи.

«Ця вправа відмінно підходить для підтримки тонусу і розвитку грудних м’язів, але ми її виконуємо не більше, ніж раз на тиждень», — каже тренер.

А серед вправ, які найменше до вподому Зеленському — ті, які спрямовані на м’язи ніг або комплекс вправ на м’язи черевного преса за системою супер-сет. «Це коли ми виконуємо дві-три вправи різної інтенсивності та конфігурації з максимально коротким проміжком часу на відпочинок», — пояснює Данильченко.

Він також розповів, що Зеленський намагався не пропускати тренування і під час активної фази передвиборчої кампанії. Максимальна перерва тоді становила 4−5 днів.

«Але навіть коли ми тренуємося не разом, Володимир займається самостійно. Це можуть бути різні види кардіотренувань, той же біг на орбітреку», — пояснює тренер президента.

З його командою спортивних наставників займається і перша леді Олена Зеленська.

«З Оленою ми також тренуємося протягом двох років. Вони з Володимиром почали тренуватися одночасно, але оскільки у них різні підходи до тренувального процесу та різні види навантажень і завдань, в основному вони тренуються окремо», — говорить Данильченко.

5 принципів харчування, яких дотримується Володимир Зеленський:

– не переїдати: графік харчування президента складений на основі добової витрати калорій;

– знижувати калорійність страв надвечір: найпоживніші прийоми їжі в президентському меню — це другий сніданок (після тренування) та обід;

– виключити високовуглеводні та цукровмісні страви: Зеленський не вживає борошняні та кондитерські вироби, різні соуси, в яких є цукор;

– вживати достатню кількість води: протягом дня президент випиває 2−2,5 літра води;

– приділяти достатньо часу сну: на даний момент цей пункт Зеленському дотримуватися не вдається, констатує тренер: «З цим у нас дуже великі проблеми. В середньому він спить до 6 годин на добу, а в ідеалі, звичайно, на сон потрібно виділяти близько 8 годин».

Фото – прес-служба Адміністрації Президента України

Від алкоголю Володимир Зеленський не відмовляється: він надає перевагу червоному сухому вину, і тренер заперечень не має. «Це єдиний алкоголь у його раціоні, нічого страшного в одному келиху вина за вечерею немає», — говорить Данильченко.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)