Михайло Поплавський хоче боронити в парламенті українську землю

Зупинка тіньового продажу земель та проведення інвентаризації земельних ресурсів, ось на чому хоче зосередити свою роботу в парламенті лідер виборчого списку Аграрної партії Михайло Поплавський під час всеукраїнського передвиборчого туру в Одесі.

«На сьогоднішній день внутрішні і зовнішні вороги хочуть скупити всю українську землю, а селян та фермерів хочуть зробити рабами на ній. Тому нам потрібно об’єднатися, згрупуватися і дати бій мафії, яка хоче скупити наші українські землі», – зауважив співочий ректор під час ефіру на одному з одеських телеканалів, інформує прес-служба політсили.

Фото з особистої сторінки Михайла Поплавського у фейсбуці

За його словами, наразі в Україні не можна відкривати ринок землі, оскільки це небезпечно, бо якщо це зробити зараз, то ця реформа може знищити фермерів і селян.

Спочатку необхідно ухвалити необхідну законодавчу базу для захисту української землі та зробити оцінку ріллі, на яку, до речі, знадобиться 2-3 роки. Та й відкривати ринок потрібно з урахуванням думки селян, – переконаний Поплавський.

Окрім землі, також українців з глибинки хвилюють економічне становище країни, безробіття, закриття шкіл та садочків, стан доріг, особливо місцевого значення. Однак, селян ніхто не чує.

Сьогодні проблемами села майже ніхто не займається. Фермерам потрібно дати пільги, аби вони піднялися з колін. Потрібно розвивати соціальну та культурну сфери, забезпечити робочими місцями селян та обов’язково дати підтримку малому та середньому бізнесу. Нам необхідно зробити все, щоб українські села нарешті почали оживати.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *