По 208-му округу зареєстрували єдиного на Чернігівщині мажоритарника від партії “Голос”

Ним став 32-річний житель Києва та підприємець Анатолій Усенко. Центрвиборчком зареєстрував кандидата 19 червня.

Пост із фото свого посвідчення Анатолій Усенко виклав у себе на фейсбуці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто зауважити, що 208-й округ на Чернігівщині – єдиний в Україні, по якому партія “Голос” висунула свого кандидата-мажоритарника.

Що відомо про кандидата? 

Народився 13 серпня 1986 року в місті Бахмач Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ “Комерційний центр “Афіто”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія “ГОЛОС”.

Окрім цього, відповідно до даних на сторінці у фейсбуці, Анатолій Усенко раніше також працював піарником у столичній мережі м’ясних крамниць “М’ясторія”. Також кандидат – ведучий інтелектуальних ігор у форматі «Що? Де? Коли?» під назвою The Game. Зокрема, 15 вересня 2018 року він був ведучим гри The Game, участь у якій взяли понад 1300 людей. 19 травня цього року Анатолію Усенку вдалося встановити всеукраїнський рекорд і зібрати на НСК “Олімпійський” під час гри вже понад 3000 учасників.

 

Що він пропонує своїм виборцям? 

Турбота про людину як найвищу суспільну цінність, забезпечення верховенства права в усіх сферах суспільного життя.

Викорінення корупції як головної системи стимулів у суспільстві на державному і на місцевому рівнях за принципом: «люди не дають, службовці не беруть». Реальне покарання винних у злочинах: за довідку від лікаря чи дозвіл на будівництво не потрібно буде платити.

Анатолій Усенко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Розвиток малого та середнього бізнесу шляхом покращення законодавчої бази для його ведення й залучення інвесторів для відновлення роботи тривалий час непрацюючих підприємств.

Залучення державних і приватних коштів для ремонту доріг та розвитку іншої інфраструктури населених пунктів на території округу.

Покращення матеріальної бази закладів медицини, освіти й культури, забезпечення гідних умов праці та високої заробітної плати медиків і вчителів.

Забезпечення гідного рівня життя людей похилого віку, змінивши в країні систему пенсійного забезпечення.

Розвиток здібностей і талантів у дітей, сприяння їхньому здоровомуспособу життя шляхом розвитку позашкільних закладів, спортивних секцій, встановлення достатньої кількості дитячих майданчиків і зон відпочинку.

Збереження й відновлення пам’яток історії та культури, розвиток музейної справи.

Нагадаємо, що на округах у Чернігівській області раніше зареєстрували 7 мажоритарників.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *