Сергій Березенко не хоче балотуватися в Раду

Сергій Березенко оголосив, що не братиме участь у дострокових парламентських виборах. Про це він повідомив 20 червня під час робочого візиту в Чернігів, спілкуючись з журналістами в музичній школі #1 їм. Вільконського.

Він зауважив, що хоч він не балотується, проте з політики не йде.

– Так, я маю плани, але вони не пов‘язані із чернігівським 205-м округом, який я дуже шаную, де я пропрацював останні 4 роки.

Нині він хоче зосередитися на партійному будівництві оновленої «Європейської Солідарності», де він очолює виборчий штаб. Говорить, роботи на всеукраїнському рівні дуже багато, що, певним чином, заважає зосередитись на роботі в окрузі.

– Це було би нечесно до моїх виборців у Чернігові. Тому що я точно знаю, що робота мажоритарника займає дуже багато часу і потребує чималих зусиль.

Тому, говорить політик, він прийняв рішення залишатися в політиці поза парламентом. Чому так? Бо в країні нині є тренд на повне оновлення політичних кіл. Ані досвід, ані компетенція – вже неважливі для виборців, говорить політик.

Окрім цього, Сергій Березенко підкреслює, що «Європейська Солідарність» йде в парламент, щоб захищати інтереси України і тих виборців, які бачать державу європейською і які «не ведуться на яскраву обгортку що мир має бути за всяку ціну».

Він переконаний – мирного статусу Україна доб’ється тільки тоді, коли буде в системі світової колективної безпеки НАТО, де за всі роки існування у жодній країні-учасниці Альянсу не було війни.  Якщо ж і Володимир Зеленський має намір теж йти цм шляхом, то  «ми перші помічники на найближчу виборчу кампанію і на подальшу роботу в парламенті».

Своїми головними успіхами за 4 роки роботи на окрузі і у парламенті Сергій Березенко вважає: медичну реформу, підняття престижу професії лікаря, збільшення зарплат на первинній ланці.

Що стосується проектів, які нині перебувають в активній фазі, зокрема, будівництво прибудови для школи імені Вільконського та скверу на розі вулиць Шевченка і Рокоссовського, то політик зауважив, що всі кошти з бюджету до міста виділені прямою дотацією. Мова йде про додаткові 32 млн грн. Тому нардеп попросив міського голову Владислава Атрошенка завершити ці об’єкти.

Сергій Березенко говорить, що всі тендери та підрядні організації перебувають під пильним наглядом міського управління капітального будівництва. Також міський голова запевнив, що все буде виконано. «Будемо перевіряти», пообіцяв в свою чергу нардеп.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)