№42 списку “Слуги народу” – діловий екс-партнер Зеленського та найбільший імпортер риби в Україні

Група розслідувачів з телеграм-каналу Shadow Anonymous продовжує аналізувати виборчі списки партій. Цього разу – “Слуги народу”.

У виборчому списку партії «Слуга народу» під №42 йде Юрій Арістов, вказаний як власник компанії «Атлантик – Юмма», до якої входить мережа ресторанів «Фіш Хаус», а також – найбільший імпортер риби і морепродуктів в Україні.

Від інших торговців рибою Юрія Арістова відрізняє близьке ділове партнерство з президентом України Володимиром Зеленським та першим помічником президента Сергієм Шефіром. Перед першим туром президентських виборів Володимир Зеленський почав виходити з бізнесів, де він раніше брав участь, і перерозподіляти свою частку між довіреними особами.

Сергій Шефір. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зокрема, до квітня цього року він володів 15% у фірмі Арістова «Зеларі Фіш»: це відображено в декларації кандидата в президенти.

Тепер співвласниками цієї структури є сам Аристов, Лариса Миколаївна Шефір та Олена Зеленська. Фірма зареєстрована за адресою Київ, вул. Бажана 1Е. За місцем прописки «Зеларі Фіш» знаходиться ще одне спільне підприємство президента і Арістова – рибний ресторан «Фіш Хаус», що відкрився в 2015 році.

Частку в ТОВ «Фіш Хаус» у Зеленського перейняли перший помічник президента Сергій Шефір, його брат Борис і артист «Студії 95-й квартал» Олександр Пікалов, який виконував фільмах «Слуга народу» і «Слуга народу -2» роль міністра оборони України Івана Скорика.

Олександр Пікалов. Фото сайту “Единственная”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безпосередньо керує рестораном 2-га дружина Юрія Арістова екс-учасниця телепроекту «Холостяк» (перший сезон з Максимом Чмерковським), телеведуча каналу Espresso.tv одеситка Марина Дурицька-Арістова.

Марина Дурицька-Арістова. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Зеленський і його друзі інвестували в рибний бізнес Юрія Арістова кілька років тому, коли його інша компанія «Океанаполис» перебувала під слідством прокуратури і була об’єктом спроби рейдерського захоплення. На тлі загрози можливої ​​втрати «Океонаполіса» Арістов зареєстрував в 2015 році «Атлантик Юмма» і «Зеларі Фіш», а в 2018 році – ТОВ «Столична Ікорна компанія» (без участі Зеленського).

Крім Юрія Арістова, офіційним партнером по бізнесу Володимира Зеленського в списку «Слуги народу» є генеральний продюсер “1 + 1” Олександр Ткаченко. До 2 травня 2019 року ці фірми спільно володіли частками в підприємстві ТОВ «Квартал ТВ». Крім них, бенефіціарами цього ТОВ були Тимур Міндіч, Андрій Яковлєв, Ярослав Похальчук і брати Шефір.

Подружжя Арістових. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Після виходу зі складу засновників Зеленського, на його частку був збільшений розмір внеску до статутного фонду першого помічника президента Сергія Шефіра.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)