Хто на 205-му окрузі в Чернігові найрейтинговіший кандидат?

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако оприлюднив на своїй сторінці у фейсбуці езультати дослідження, яке проводила соціологічна група “Рейтинг” в місті в період з 12 по 16 червня.

Відповідно до цих даних, якщо б кандидати в народні депутати балотувалися шляхом самовисування без політичних брендів, то в такому випадку найбільший рейтинг мав би чинний міський голова Чернігова і в минулому тричі нардеп  (по 207-му та 206-му округах) Владислав Атрошенко – не менше 44%.

Владислав Атрошенко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Питання, яке ставили респондентам, звучало так – якщо б Владислав Атрошенко все-таки братиме участь у виборах, то за кого ви проголосуєте в такому разі?

 

 

 

 

 

Серед тих, хто голосуватиме і вже визначився, то чернігівський мер отримав би 55,6%, Олег Семінський (кандидатура від партії “Слуга народу“, має відношення до кількох фірм, засновниками яких виявилися кіпрські компанії, зокрема, ТОВ “ТД “УКРГАЗЗБУТ”, ТОВ “ДІЛАЙС”, ТОВ “БДР-КОНСАЛТ”, ТОВ “Автомобільна компанія “Сівер-авто”, ТОВ “Ділайс плюс”, ТОВ “Стюарт флоат гласс” та ТОВ “Сенд Індастрі”, всі вони мають одних і тих же бенефіціарів на Кіпрі)  – 15,2%.

Олег Семінський. Фото – Українська правда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій Власенко (кандидат від партії “Батьківщина”, на разі веде активну агітацію серед виборців саме 205-го округу) – 8,9%.

Під час спілкування з жителями Чернігова. Фото з особистої сторінки Юрія Власенка у фейсбуці

Людмила Бабичева (кандидатка від партії “Сила і Честь” Ігоря Смешка) – 4,9%.

 

 

 

 

Василь Куліда (представник Оппоплатформи “За життя” та екс-депутат Чернігівської обласної ради від партій “Наш край” та Партії регонів, екс-очільник обласного управління МВД) – 2,7%. Про те, що він має намір балотуватися в нардепи – вже обговорюють користувачі його сторінки у фейсбуці 17 червня.

 

Олександр Соколов (екс-мер Чернігова, депутат Чернігівської міської ради від партії “Наш край”) – 2,5%.

Олександр Соколов. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жанна Шерстюк (підприємниця, депутат Чернігівської міської ради від Радикальної партії) – 2,5%.

Жанна Шерстюк

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *