Політолог: партія “Слуга народу” досягла максимального рейтингу

Провладна партія “Слуга народу” на разі має максимальний рейтинг, однак це ще не означає, що політсила легко пройде по мажоритарці, тому партії таки доведеться блокуватися. Такої думки дотримується столичний політолог Тарас Загородній.

Тож, “Слуга народу” – 45-47%. “Партія досягла свого піку. За партійними списками зможе набрати близько 110 осіб. По мажоритарці складніше буде з таким же результатом пройти. І кампанії відрізняються і рейтинг не всім передається, коаліція неминуча“, пише у себе на сторінці у фейсбуці експерт.

Тарас Загородній. Фото з власної сторінки у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ось – Опоплатформа має на меті не лише заведення до Ради своїх депутатів, а й здобуття прем’єрського статусу для лідера – Юрія Бойка.

Опозиційна платформа-За життя” – поки 10-11%. Веде прем’єрську кампанію для Юрія Бойка“, – вважає Загородній.

Після “Слуги народу” найбільший рейтинг підтримки може отримати партія  “Батьківщина”, яка нині має близько 8%.

Може дійти до 13%. Головний претендент на входження в коаліцію. Умова входження в коаліцію – прем’єрський пост для ЮТ. ЮТ ​​вже заявляє про наявність програми на 100 днів“, – прогнозує Загородній.

Фото – 24-й канал

Найбільшим конкурентом для колишньої пропрезидентської політсили “Європейська Солідарність” став проект Славка Вакарчука “Голос”. Нині той має – 5-6%.

Сильно під’їдають рейтинг Порошенко. І той, і той за НАТО і ЄС. Тільки Вакарчук без шлейфу. Теж претендент на входження в коаліцію“.

Також не розділяє політолог песимізму стосовно “ЄС”. Навпаки, ця партія нині має підтримку на рівні 6-8%.

Може також стати учасником коаліції. Але поки Зеленський проти. Але в нашій країні “ніколи не говори ніколи“.

І зовсім неочікуваний гравець – партія “Свобода”, яка теж має великий шанс потрапити в парламент (зараз 2-3%).

Особливо після того, як змогли домовитися з Ярошем і Білецьким. Виглядає більш переконливою як головне знаряддя “проти російського реваншу”, ніж інші. Теж потенційний учасник коаліції“.

Якою буде політична перспектива для партії Олега Ляшка – поки спрогнозувати важко. Поки її рейтинг коливається в 3-4% за різними оцінками. “Може “дотиснути” кампанію за рахунок особистісного ресурсу. Але вже заявив, що в опозиції до Зеленському”.

Чи приєднаються до цього переліку інші політсили – невідомо. Тарас Загородній вважає, що їм для цього доведеться “сильно постаратися, щоб вскочити в парламент“.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)