Чернігівки об’єдналися задля допомоги дітям

Бажання творити гарні справи, а не лише зосереджуватися на собі, – це свідомий вибір та нелегкий шлях. Кожного дня знаходяться все нові і нові люди, готові пожертвувати своїм часом та зусиллями задля спільної корисної справи.

Так,  небайдужі чернігівки вже близько двох років, об’єднавшись у групу «Вместе МЫ можем ВСЕ», допомагають родинам з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Нині у них під опікою знаходиться 5 родин, в яких виховується 9 діток, віком від двох до шістнадцяти років.

Розпочалося все у 2018 році, коли дві подружки Наталія Ященко і Юлія Жерневська почали влаштовувати благодійні сніданки «Вместе МЫ можем ВСЕ». За зібрані кошти вони купували діткам подарунки і частування.

 «Одного дня ми вирішили допомагати тим діткам і сім’ям, які нині знаходяться у скрутних обставинах. Ми намагаємося подарувати моменти щастя і приємні емоції, подаруночки, про яких дітки мріють. Також купуємо смачні частування, які так люблять всі малята», – розповідає активістка «Вместе МЫ можем ВСЕ» Наталія Ященко.

Згодом до Наталії Ященко і Юлії Жерневська доєдналася і Вікторія Бєлік. Благодійні сніданки почали організовувати все частіше і все більше чернігівців почали приєднуватись до них. Збільшилась і кількість родин, якою опікуються активісти.

Зібрані кошти від усіх заходів організатори «Благодійних сніданків» відправляють на допомогу родинам з дітьми, яким вона необхідна в той чи інший момент.

«Усі, хто приходять на такі благодійні заходи чекає цікава інформація від наших спікерів, вони можуть за чашкою кави поспілкуватися на різні теми. А головне, зібрані кошти йдуть на допомогу діткам. Усі, хто хочуть до нас доєднатися – шукайте нас у мережі Facebook  та Instagram», – уточнює активістка «Вместе МЫ можем ВСЕ» Вікторія Бєлік.

Так нещодавно, за зібрані від благодійних заходів кошти маленькі чернігівці отримали подарунки і смаколики, на які дуже довго чекали.

«Зараз найбільше допомога потрібна мамі двох маленьких діток Наталі Байло. 1,5 роки тому у жінки виявили онкологічне захворювання. Наталя пройшла 8 курсів хіміотерапії, але дороговартісне лікування триває далі. Родина вже витратила понад 700 тисяч гривень. Тому ми просимо чернігівців не стояти осторонь і  допомогти цій родині подолати страшну недугу. Номер карти  Приватбанк 4149 4991 1915 9935 Валентин Байло, чоловік Наталі. Його номер 097 743 36 90» , – закликає Наталія Ященко.

Організатори «Вместе МЫ можем ВСЕ» дякують усім небайдужим чернігівцям, які приєднуються до благодійних заходів, що вони влаштовують і допомагають родинам, якими вони опікуються.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *