Окружний адмінсуд Києва скасував запровадження поштових мобільних відділень

Копію ухвали суду виклав у себе на сторінці в фейсбуці міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він прокоментував це рішення так: “Тепер суд у нас не лише звільняє з посад, зупиняє діяльність компаній, але й формує стратегію державних компаній та політику галузі. Як назвати цю епоху, що почалася після завершення ”епохи бідності”? Ну, ось як в Україні можна не лаятися?!

Що відомо по суті? 3 липня Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув адміністративну справу за позовом прилуцької громадської організації “Оновлення” (її очолює кандидат в народні депутати Сергій Коровченко, балотується по 210-му округу у Прилуках та Прилуцькому районі).

Мобільні відділення “Укрпошти” в Чернігові. Фото – УНІАН

Відповідно до рішення, суд визнав протиправним та нечинним наказ Міністерства інфраструктури України №442 від 14 грудня 2017 “Про затвердження Стратегічного плану розвитку ПАТ “Укрпошта” на період до 2021 року в частині запровадження мобільних відділень у селах з населенням менше 2000 жителів та зобов’язав Міністерство відновити роботу стаціонарних відділень поштового зв’язку.

В свою чергу керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський також у фейсбуці оприлюднив заяву, де зауважив, що “суд ухвалив рішення відмінити стратегію розвитку “Укрпошти”, а також звільнити начальників відділень по 8000 грн і набрати знову по 1000 грн“.

 

 

 

 

 

 

 

Ігор Смілянський повідомив, що його установа буде оскаржувати це рішення суду.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *