У Чернігові 9 липня відбудеться перший дзвоник у “Школі здоров’я”

у Чернігові дев’ятого липня о 12.20 стартує черговий сет «Школи здоров’я». Нагадаємо: цьогоріч лікарями відділення первинної медичної допомоги поліклініки Чернігівської міської лікарні №2 започатковано навчально-оздоровчий проект.

Як розповіла заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Інна Сорокіна, метою заходу є просвітницька робота серед населення, яка спрямована на поширення знань щодо профілактики, ранньої діагностики та можливостей лікування захворювань.

Школа здоров’я працює в поліклініці другої міської лікарні.

Цього разу у школі привернуть увагу пацієнтів до літнього раціону харчування, наголосять на основних акцентах щодо догляду за лежачими хворими, які перебувають вдома, зазначать на профілактиці та можливостях лікування туберкульозу.

Більш того у межах заходу відбудеться урок фізичної культури, де можна буде опанувати вправи, які дозволяють впоратися з остеохандрозом. 

Як повідомляють у закладі, вхід – вільний. Для відвідин достатньо мати позитивний настрій. Детальніше про школу здоров’я, теми уроків та викладачів можна дізнатися на сторінці медичного закладу в соціальній мережі “Фейсбук”.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *