Олег Винник: “Пріоритети в країні мають бути зміщені убік села”

Олег Винник прокоментував свій тур на підтримку села та аграріїв: він вважає, що українські селяни нині, як ніколи, потребують уваги з боку держави, активної частини суспільства, відомих українців.

В інтерв’ю на телеканалі ZIK у розмові з телеведучою Юлією Литвиненко співак зазначив, що українці – унікальна нація. Насамперед, завдяки своєму культурному доробку і безмежній терплячості, любові до своєї землі.

У нас чомусь так кажуть – хтось селюк, а хтось – культура. А насправді, увесь Київ з села. Якби не сільські, то й не було б того Києва, наприклад… Я вважаю, що має бути оте виховання – на своїй землі. Щоб це було хотіння і ніхто не міг подумати, що це недостойно. Мають бути люди, які хочуть жити на своїй землі, дихати оцим повітрям. Отут має бути розвиток.

Олег Винник ділиться враження із німецького етапу свого життя, коли він 14 років пропрацював закордоном і став одним з найдорожчих європейських тенорів: у Європі фермер передає свій досвід і свою землю своїм дітям. І це вважається нормою. Жодного суспільного осуду.  В Україні ж поки все навпаки – всі полишають село і їдуть в місто, щоб “працювати юристами”.

Я настільки щасливий, що я українець і у нас є своя автентичність, у нас є своє лице, у нас є нація. І це дуже круто. Я ще не бачив жодний народ у своєму житті, можливо, я багато чого ще не побачив у світі, але те, що я бачив – це найтерплячіший народ. Але терпінню має прийти кінець. Має все працювати, люди мають жити. Наскільки це героїчно – жити поза межею бідності в селі. Це подвиг. Про це треба книги писати, як люди там виживають за ті копійки.  

Олег Винник говорить, що у сільській частині України нині проживає четверта частина населення країни. І що найважливіше – ці люди абсолютно відділені від решти.

Нікому немає ніякого діла до них.   

Він цитує свою розмову із сестрою, яка живе і працює в селі і яка запитувала: чому Україна так багато  всього експортує, а грошей у людей немає?

– От як я їй це маю пояснити? Тож, пріоритети в країні мають бути зміщені убік села. 

Олег Винник та Михайло Поплавський, перший номер у виборчому списку Аграрної партії України, у студії телеканалу ZIK

Також співак зауважив, що мріє про той час, щоб в Україні модно бути українцем і не цуратися своїх коренів. Олег Винник заявив, що розвиток села може підштовхнути заробітчан повернутися додому. А ще співак повідомив, що готує нову пісню про українок-заробітчанок, яких він називає “роксоланами”.

Вони дуже хочуть повернутися. Але куди і для чого? Я їх дуже там часто бачу – наших жінок, на весь світ красунь. Ви знаєте, як серце кров’ю обливається, а хотілося б, щоб ми працювали тут. І були вони тут – найкрасивіші дівчата в світі.   

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)