Творець Prozorro Максим Нефьодов очолив оновлену митницю

Кабінет Міністрів призначив нового очільника реорганізованої української митної служби. Ним став колишній перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, який став переможцем відповідного кадрового конкурсу, повідомляє “Урядовий портал”.

Також Уряд затвердив і Стратегію оновленої служби. Згідно з нею, вже невдовзі митниця має стати прозорою, максимально автоматизованою сервісною службою, де поширені технології «єдиного вікна» і принципи ризик-менеджменту.

З 2004 по 2011 рік Нефьодов працював у інвестиційній компанії Golden Gate Business, у 2006-2008 роках — заступником директора у інвестиційно-банківському департаменті компанії Dragon Capital. Згодом став директором цього департаменту.

У 2010-2015 роках Максим Нефьодов очолював київський офіс інвестиційної компанії ICON Private Equity, яка займається інвестиціями у країни СНД та Україну.

У Міністерстві економіки Нефьодов почав працювати з 2015 року. Спочатку заступником міністра Айвараса Абромавічуса, а згодом — Степана Кубіва.

На посаді голови митниці Нефьодов хоче запроваджувати автоматизацію, зменшити кількість митниць та митників, перевести їх на контрактну форму роботи. Крім цього, одним з пріоритетів на своїй посаді він бачить боротьбу з контрабандою.

Максим Нефьодов. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Максим Нефьодов переміг конкурс на посаду голови митниці 25 червня. За його словами, оновлена митна служба може запрацювати протягом 2,5 місяців, зазначає “Громадське“.

Конкурс на голову Митниці призупинили суди. Через судову тяганину його фінальний етап затягнули на 67 днів.

24 червня Шостий апеляційний суд Києва розблокував проведення конкурсу на обрання голови Державної митної служби.

Раніше стало відомо, що суд призупинив конкурс на обрання голови ДМС. У Мінфіні заявили, що призупинення конкурсу не скасує його проміжних результатів.

10 квітня Роман Насіров подав позов до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати конкурси на посади голів податкової та митної служб.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)