Понад 20 млн гривень виділено державою на природоохоронні заходи в Чернігівщині

Для здійснення природоохоронних заходів у 2019 році затверджена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам Варвинської селищної об’єднаної територіальної громади, Ічнянської міської ОТГ та міста Ніжин. Про це сповіщає Департамент екології та природних ресурсів Чернігвської ОДА

Зазначена субвенція виділяється місцевим бюджетам на умовах співфінансування не менше 10 % від загальної вартості проекту.

Так, на реконструкцію каналізаційних очисних споруд із впровадженням енергозберігаючих технологій у селищі Варва з державного бюджету виділено майже 8,6 мільйона гривень. При цьому співфінансування з місцевого бюджету складатиме понад 950 тисяч гривень.

Біля 3,8 мільйона гривень з державного бюджету отримає місто Ічня на реконструкцію каналізаційної насосної станції. З місцевого бюджету на цей об’єкт виділено понад 500 тисяч гривень.

Майже 9 мільйонів гривень з державного бюджету передбачено Ніжину для проведення робіт з реконструкції самопливного каналізаційного колектора. Крім того, на реалізацію даного об’єкта майже мільйон гривень місто виділило з власного бюджету.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *