Через забруднення води у Десні у Чернігові заборонили купатися на пляжі

У Чернігові через забруднення води на пляжі “Золотий берег” біля Десни з’явилося оголошення про тимчасову заборону купатися.

“Увага! Купання в районі міського пляжу „Золотий берег“ тимчасово заборонено у зв’язку з перевищенням в 1.3 рази мікробіологічного забруднення води, яке становить 13 тисяч в дм3 при нормі не більше 10 тисяч в дм3”, — йдется в оголошенні, яке розміщено на самому пляжі.

Також, зазначається, що повідомлення про зняття заборони буде розміщено додатково.

У Чернігівській міській раді уточнили, що цього року через спеку та покращення інфрастурктури кількість відпочивальників на “Золотому березі” збільшилась у рази.

Приміром, в один із червневих днів за приблизними підрахунками пляж відвідали білизько 12 тисяч чернігівців та гостей міста.

Окрім того, 27 червня, дно біля пляжу повторно обстежили водолази. І зробили висновок, що ям та вирів небезпечних для людей тут немає. Таким чином, на думку комунальників, публічні заяви про небезпечні ями, які робили у соціальних мережах окремі місцеві жителі, не мають жодних підстав.

Нагадаємо, з початку року на водоймах країни вже потонула 671 людина, з яких 72 — діти. При цьому врятовано 239 людей, у тому числі 33 дитини.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)