Чорнобиль стане туристичним об’єктом: Зеленський підписав новий указ

У президента України Володимира Зеленського великі плани на Чорнобиль. Він підписав указ “Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи”, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Документ передбачає розробку і прийняття Стратегії розвитку Чорнобильської зони як туристичного об’єкта. В рамках цієї програми планується прокласти нові туристичні маршрути, зокрема водним шляхом, будуть побудовані нові КПП, а наявні відновлять і модернізують. Також планується скасувати заборони і обмеження, наприклад, щодо відеозйомки, а також популяризувати за кордоном туристичний Чорнобиль. Мобільних операторів залучать до поліпшення зв’язку з зон відчуження.

“Ми повинні дати цій території України нове життя. До сих пір Чорнобиль був негативною частиною бренду України. Настав час це змінити. Чорнобиль – це унікальне місце на планеті, де природа відроджується після світової техногенної катастрофи, де є справжній” місто-привид “. Ми повинні показати це місце миру: вченим, екологам, історикам, туристам “, – сказав Зеленський.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)